Klaipėdos profesinių sąjungų susivienijimas

Klaipėdos

Profesinių sąjungų susivienijimas

Click to edit table header
Parama

Tapkite Klaipėdos profesinių sąjungų susivienijimo rėmėjais, paskirdami 0,6 % sumokėto gyventojų pajamų mokesčio mūsų organizacijai. Šis paramos teikimo būdas nereikalauja iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėtą gyventojų pajamų mokesčio dalį, t.y. 0,6 % skiriate Klaipėdos profesinių sąjungų susivienijimui.


0,6 % dydžio paramą profesinėms sąjungoms galite skirti nepriklausomai nuo to, ar esate skyrę paramą mokykloms, darželiams ar kitiems paramos gavėjams. Paramos skyrimo formoje yra atskira eilutė, kuri yra skirta tik profesinėms sąjungoms. Jeigu nepasinaudosite suteikta teise skirti paramą profesinėms sąjungoms, šie pinigai taip ir liks biudžete ir kitiems paramos gavėjams negalėsite skirti.


Norint skirti paramą, reikia užpildyti prašymo formą FR0512. Prašymą užpildyti ir pateikti galima tik elektroniniu būdu prisijungus prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS). Prisijungti galite ČIA. Prisijungus, deklaravimo puslapyje pasirinkite "Pildyti formą". Atsidariusiame lange pasirinkite "Prašymas skirti paramą" ir formą pildykite tiesiogiai portale.


Klaipėdos profesinių sąjungų susivienijimo kodas - 190806227


Prašymą galima pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai nuo 2023 m. sausio 2 dienos iki 2023 m. gegužės 2 dienos.


Jeigu pildant prašymą Jums kyla neaiškumų, galite pasiteirauti tel.: 8 682 48240 arba kreiptis į Klaipėdos profesinių sąjungų susivienijimą.
DĖKOJAME UŽ PARAMĄ!

Sužinokite, kada sukaks Jūsų senatvės pensijos amžius

Gimimo data:
Lytis:


Vieta Jūsų reklamai